Kategorie

Wykonawcy

Ulubione

0 produktów

Reklama

Płatności

  Bezpieczne płatności

   oraz szybka dostawa!

O nas

Sklep na sprzedaż. Jesli chcesz kupić sklep, domenę lub komplet prosze o kontakt 500 200 980

Nie realizujemy zamówień, zakupy są wyłączone

 

Drogi Kliencie,


Spichlerz Kazimierski to marka, która powstała by wspierać twórców gminy Kazimierz Dolny. Stworzyliśmy ją, by przeciwstawiać się chińskim produktom, zalewającym polski rynek.

Kazimierz Dolny to miejsce naznaczone szczególnie bogatą tradycją artystyczną i historią. W dwudziestoleciu międzywojennym istniała tu szkoła rzemiosł budowlanych, założona przez Karola Sicińskiego, która specjalizowała się w przedmiotach wyposażenia wnętrz. Miasteczko przyciągało artystów, chętnie przyjeżdżających tu na plenery malarskie, często także osiadających na stałe. Kazimierz Dolny to miasteczko, w którym rzemieślicy działali w formalnych grupach artystycznych.
Pragniemy tę tradycję przekazać następnym pokoleniom. Przedmioty, które sprzedajemy świadczą o tożsamości Kazimierza Dolnego, są niepowtarzalne. Większość Autorów prezentowanego rękodzieła, to członkowie Klubu Twórców Ludowych, prężnie działającego przy Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

I na koniec kilka słów o nas:

Marka Spichlerz Kazimierski powstała dzięki współpracy dwóch braci oraz pomocy zaprzyjaźnionych osób. Jesteśmy rodowitymi kazimierzanami. Krzysztof, mąż i ojciec czwórki dzieci  oraz Robert, mąż i ojciec pięciu synów. Kazimierz to miejsce dla nas niezwykłe, jedyne na Ziemi. Tu na wschodzie Polski życie nie jest łatwe, dlatego też postanowiliśmy  wesprzeć naszych twórców, artystów oraz lokalnych  producentów. Tworzymy nową markę, która wypromuje nasze miasteczko i jego lokalne produkty. Markę, która pozwoli identyfikować Kazimierz Dolny z miejscem o niepowtarzalnych walorach kulturowych.